SKLEPY INTERNETOWE

Apteon, Magento,
Shoper, Shopify i inne...

Do realizacji projektów często wybieramy Magento. W tej chwili to najszybciej rosnąca i najpopularniejsza platforma e-commerce. Jej duża zaletą jest nieodpłatna licencja samodzielna, wysoki poziom bezpieczeństwa biznesowego, wiele gotowych i bezpiecznych modułów i integracji oraz jasny, przejrzysty kod.

Mamy już doświadczenie w kończeniu za innych wdrożeń w tym CMSie. Poza tym Magento dostarcza niezwykle dużą ilość dodatkowych funkcjonalności, które pozwalają budować niemal nieskończone konstrukty i obsługiwać praktycznie dowolną ilość zamówień na minutę.

Pamiętać należy, by platforma e-commerce spełaniała potrzeby firmy. Musi pasować do procesów jakie w niej zachodzą oraz personelu, który ma na niej pracować. Istotne to jest zarówno z punktu widzenia zarządu, działu marketingu jak i obslugi operacyjnej. Sprzedaż online to praca, która musi być wykonana efektywnie. Na rynku jest coraz mniej miejsca na niezoptymalizowane działania. Stąd zalecamy najpierw zbadanie potrzeb oraz wybór rozwiązania przystającego do potrzeb i mozliwości przedsiębiorstwa.