COMPREHENSIVE SOLUTIONS
Projekt logo www.igimprovement.com

Przykładamy dużą wagę do właściwej oprawy wizualnej projektu. Wrażenie wywierane podczas pierwszego kontaktu jest najważniejszym momentem zapoznawania się z firmą, co w późniejszym czasie przekłada się na zacieśnianie pozytywnych relacji.

Estetyczny minimalizm w najlepszym wydaniu

Internetowe prezentacje produktów czy usług należy uprościć do niezbędnego minimum (ale nie mniej!), by osiągnąć zamierzony efekt w postaci nawiązania kontaktu, zrealizowania transakcji sprzedaży lub przyjęcia zamówienia. Dzięki minimalizmowi mamy pewność zarówno co do szybkości i płynności działania oprogramowania, jak i braku różnego rodzaju "rozpraszaczy" odwracających uwagę zainteresowanej osoby od sedna naszego przekazu.

Właściwe rozwiązania prezentacji dla różnych urządzeń

W obecnych czasach podstawą jest tak umiejętne przygotowanie strony www, by jednakowo komfortowo i pewnie można było zapoznać się z jej treścią na każdym dostępnym urządzeniu. Dynamiczne dopasowywanie się wyglądu strony do wymiarów i rozdzielczości smartfonów, tabletów czy komputerów oraz odpowiednie zarządzanie wyświetlanymi elementami na poszczególnych typach zwiększa konwersję wejść na stawanie się klientami.

Jaka technologia?

HTML5
SASS (CSS3)
jQuery
custom CMS