Założenie Apteki internetowej nigdy nie będzie prostsze niż z naszym systemem ApteON.
Ty zajmujesz się pomocą Pacjentowi. apteon.pl

Na naszych barkach spoczywają wszelkie technologiczne aspekty (automatyzacje, integracje, wyświetlanie, serwisowanie). A Ty - dbasz o obsługę Pacjenta i świetną ofertę!

Dla Twojej wygody i oszczędności automatyzujemy wiele procesów!

Ofertę konstruujesz tylko raz - my dystrybuujemy ją na stronę, na aukcje internetowe, do porównywarek cen. Pacjent uzupełnia swój adres - my dostarczamy Ci etykiety już tylko do wydrukowania. Korespondencja z Pacjentem a propos zamówienia również jest zautomatyzowana na podstawie Twoich operacji na jego zamówieniu. Pracujesz w znanych sobie programach używanych codziennie, nie musisz uczyć się nowych paneli i zapamiętywać dodatkowych haseł!

Wdrażamy najnowsze technologie idziemy z duchem czasu.

Dostosowanie strony do urządzeń takich jak smartfony i tablety to u nas standard od 2014 roku. My poszliśmy jeszcze dalej - od 2016 roku Twoja apteka może mieć własną, prawdziwą aplikację mobilną! Wraz ze wszelkimi za tym stojącymi udogodnieniami - szybkość składania zamówień, dostęp do historii zakupów, do aktualnej oferty czy do natychmiastowych powiadomień o różnych aktywnościach - wszystko to w Twojej kolorystyce i z Twoim logo.

Jaka technologia?

PHP
MySQL
jQuery
API RESTful json, SOAP
Android SDK