Dostęp przez Internet do składania zamówień na preparaty apteczne
Wirtualne okienko e.aptekarodzinna.pl

Składanie zamówień na preparaty apteczne, a później ich wysyłka lub osobisty odbiór przy okienku w aptece stacjonarnej to znakomity przykład na zoptymalizowanie pracy apteki. Taka forma robienia zakupów pozwala na dotarcie do nowych klientów, większą przewidywalność gospodarki magazynowej a także zwiekszenie obrotu z hurtowniami. W Aptece Rodzinnej w Katowicach wdrożyliśmy platformę ApteON dla ułatwienia prowadzenia sprzedaży internetowej.

Zamawianie przez sieć oszczędza czas i pieniądze

Nasza platforma ApteON wyspecjalizowana jest w obsłudze aptek internetowych. Mnogość integracji pozwala na automatyzację wielu procesów - począwszy od synchronizacji stanów magazynowych, poprzez zarządzanie zamówieniami i kartami pacjentów a skończywszy na automatycznej dystrybucji danych o zatowarowaniu do porównywarek cen, na aukcje internetowe i do systemów opiniujących.

Uniwersalna obsługa zakupów na różnych rodzajach urządzeń

Zamówienia można jednakowo wygodnie składać na komputerze, na tablecie czy na smartfonie. Odpowiada za to odpowiednia dbałość o konstrukcję projektu graficznego i warstwa programistyczna. W każdym momencie stan zamówienia przekazywany jest do odbiorcy - czy to przez e-mail czy z poziomu podglądu profilu kupującego. 

Jaka technologia?

SaaS
Adobe
RWD
API