Dokładne
badanie potrzeb

Poznajemy Twoje potrzeby (jeśli chcesz, zacznijmy już teraz). Zadajemy trafne pytania, które pomagają doprecyzować nam Twoje oczekiwania i wyobrażenia na temat projektu (aplikacji mobilnej, internetowej, strony www czy grafiki). Zapytamy Cię m. in. o cel Twojego projektu, założenia, możliwości i otoczenie konkurencyjne.

Atrakcyjna
oferta

W ciągu 48 godzin po badaniu potrzeb przekazujemy w Twoje ręce, maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb, ofertę. Zazwyczaj znajdziesz w niej trzy warianty: podstawowy, rozszerzony i VIP, różniące się zakresem prac i ceną.

Profesjonalna
realizacja

Staramy się działać według ustalonego planu. Jeżeli jednak zdecydujesz się na zmiany w trakcie realizacji projektu, będziemy w stanie je wdrożyć, przecież jesteśmy elastyczni :)

Obustronna
satysfakcja

Projekt uznajemy za zakończony w momencie, gdy jesteś w pełni zadowolony, a cele i założenia projektu są zrealizowane. Zależy nam na Twoim sukcesie, ponieważ wpływa on także na nas. Poza tym lubimy długofalową współpracę, a ona jest możliwa tylko w przypadku pełnego zadowolenia Klienta – pamiętamy o tym na co dzień.