CO ROBIMY?

Rozmawiamy, pytamy, kodujemy,
ale przede wszystkim działamy

Zajmujemy się rozwiązywaniem zadań stawianych przez klientów za pomocą interaktywnych elementów.

Aplikacje mobilne, strony internetowe, e-sklepy, portale, integracje, funkcjonalności, wdrożenia i tony podobnych sformułowań to nasze codzienne zadania.

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego do nas trafiłeś i czy nadal zasługujemy na Twoją uwagę. Odpowiedzi może być wiele. Sprowadzają się jednak do prostej potrzeby: chcesz, aby ktoś coś dla Ciebie wykonał, być może zrobił grafikę, przedstawił koncepcję albo chcesz skonsultować z nami jakieś przedsięwzięcie.

Jeśli życzysz sobie, aby informacje poruszane z nami były tajne – od razu dołączamy tekst umowy o zachowaniu poufności. Ściągnij, wypełnij, ew. popraw – możemy Ci go odesłać przed spotkaniem.

Nasz team składa się ze starannie dobieranych specjalistów. Powód jest prosty – rekrutacja jest za droga abyśmy mogli sobie pozwalać na nonszalancje w tym zakresie. Szanujemy się, lubimy (co tydzień, w czwartek, zarząd przygotowuje śniadanie dla całej załogi) i zasuwamy. Przy tym jeszcze myślimy o projekcie i potrzebach Klienta. Maszyneria musi działać.

Zajmujemy się analizą potrzeb, projektowaniem, prototypowaniem i wykonawstwem. Pracujemy w technologiach: iOS, Android, API, PHP, MYSQL, Glassfish, Netty, J2SE, Ruby on Rails.

Co zrobiliśmy lub nad czym pracujemy – opowiemy chętnie na spotkaniu. A jeśli nie chcesz - zapraszamy do naszego portfolio.